Podejrzewam, że wielu z Was czuje się trochę zagubionych, jeśli mowa o nauce online. Dzisiejszy wpis postanowiłam poświęcić temu, jak dokładnie wyglądają zajęcia online, dla kogo najlepiej sprawdzi się ten format i czy obawy z nią związane są słuszne! 

Zajęcia online są rozwiązaniem, na które decyduje się coraz więcej ludzi! Rodziny doceniają zaoszczędzony czas. Nie zapomnijmy również o fakcie, że wiedza jest ogólnodostępna — wystarczy… Kliknąć. 🙂 

Komu sprawdzą się zajęcia online? 

Nie przesadzę, jeśli powiem, że każdy może się zdecydować na zajęcia online. Jedyne, co może być wyzwaniem, jest zdyscyplinowanie się. Szkoły, które oferują zajęcia online mają jednak sposoby na motywowanie podopiecznych. Co więcej — posiadają wyszkoloną kadrę profesjonalistów, którzy doskonale wiedzą, jak takie zajęcia poprowadzić! 

Zajęcia online są docenione w szczególności przez tych, którzy cenią sobie innowacyjne rozwiązania. Coraz więcej ludzi decydują się na tę formę nauki. Nic dziwnego — ma wiele zalet! Pozwala zaoszczędzić czas, pieniądze i dzięki swojej formie może oferować dużo więcej, niż nauka stacjonarna. 

Zajęcia online — na czym dokładnie to polega? 

Zacznijmy od tego, że mamy wiele opcji, w jaki sposób możemy uczyć się przez Internet. Możemy korzystać z różnych platform kursowych — wykupić do nich dostęp i działać wtedy, kiedy mamy na to tylko ochotę. Tutaj jednak mamy pewne problemy — często w momencie, kiedy chcemy się zdyscyplinować… Mamy na głowie dużo większe sprawy i często odkładamy to na bok. I później zwyczajnie o tym zapominamy!

Z tego powodu właśnie w Fun&Done oferujemy zajęcia online, podczas których masz kontakt bezpośrednio z nauczycielem. Pozwala to zachować wszystkie zalety, takie jak przebywanie w znajomym otoczeniu, które jest dla nas komfortowe, oszczędzenie czasu i pieniędzy. W ten sposób również pozbywamy się największej wady — a mianowicie, braku dyscypliny! 

Dzięki temu, że nasze zajęcia będą zawsze o tej samej porze, Ty i Twoje dziecko może wypracować sobie rutynę, która jest bardzo potrzebna podczas realizowania programu nauczania. Dzięki temu, że umawiacie się z człowiekiem, który nadzoruje Wasze wyniki — a nie z maszyną, która podświetli dobre odpowiedzi na zielono, bez żadnego wytłumaczenia, będziecie mieć większą motywację, by się uczyć! 

Dzieciaki na pewno docenią wiele interaktywnych ćwiczeń, które prościej wprowadzić w takim trybie nauki. Dorośli — że nie trzeba marnować czasu na dojazdy. Umówmy się — dodatkowo w domu zawsze jest nam przyjemniej. 🙂 

Podsumujmy! 

Jeśli macie ochotę się uczyć i jeśli chcecie, żeby Wasze dzieciaki cieszyły się nauką — nie oszukujmy się, dzieciaki uwielbiają Internet! – spróbujcie zajęć online. Zachęcam Was do zapoznania się z naszą ofertą. Szkoła Fun&Done oferuje lekcje angielskiego i niemieckiego! Dajcie znać, co Was interesuje. 🙂 Chętnie podpowiemy najlepsze rozwiązania i przeanalizujemy Waszą sytuację. 

Świat otwiera się na zajęcia onlinowe — nic dziwnego! W obecnych czasach tego, czego nam najmocniej brakuje, jest czas. Żadna inna forma nauki tak mocno go nie oszczędza! 

Leave a Reply